Od projektu po budowę

Nasza umiejętności gwarantują Inwestorowi niemal nieskończone możliwości wyboru stylu, wielkości, kształtu oraz rodzaju altan i tarasów. Dysponujemy projektami gotowymi, jak również własnymi propozycjami. Oferujemy wykonanie i montaż drewnianych altan i tarasów – od prostych, otwartych podestów po rozbudowane konstrukcje i werandy oraz zadaszeń wszelkiego rodzaju (pełnych, ażurowych, z doświetleniami i In.).
Altana czy taras służą zarówno do codziennego odpoczynku, jak też jako miejsce organizowania rodzinnych posiłków i przyjęć z pięknym widokiem na ogród. Pełnią funkcje użytkowe i reprezentacyjne. Dobra altana powinna być dopasowana do wielkości i charakteru ogrodu. Można również zaplanować altanę z grillem czy wędzarnią.

Taras powinien pasować stylem i wielkością do domu. Taras wyłożony drewnem pięknie komponuje się z zielenią. Drewno nie nagrzewa się tak jak płytki ceramiczne, przyjemnie więc jest po nim chodzić boso, a nawet się na nim położyć. Do budowy tarasów wykorzystujemy głównie deski ryflowane, czyli z wyżłobioną powierzchnią, która nadaje im ładny wygląd oraz zapobiega poślizgnięciom na mokrym drewnie. Pod taras przygotowuje się z reguły wylewkę betonową lub punktowe słupy betonowe.

Wyszukiwarka projektów
Typ budynku
Powierzchnia użytkowa
Liczba kondygnacji
Piwnica
Garaż
Kształt dachu
Kąt nachylenia dachu
Liczba pokoi z salonem
Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki prywatności. Akceptuję