Projekt

Nazwa projektu: Zx250

Dane techniczne
Typ budynku Dom
Kondygnacje
Powierzchnia użytkowa 152.23m2
Powierzchnia garażu 1m2
Powierzchnia piwnicy Niem2
Powierzchnia zabudowy 180.33m2
Liczba pomieszczeń 5
Kształt dachu 30°
Wysokość budynku w kalenicy 8.1m2
Minimalne wymiary działki 19.46m x 22.56m
Cena projektu:

6060zł

Zamów projekt

Koszt budowy

Kalkulator kosztu budowy domu w cenie netto stan deweloperski bez fundamentu.
153.23 Zx250 https://szkieletowedomy.pl/projekt/domy-jednorodzinne/zx250/ parter i poddasze użytkowe lub piętro wielospadowy

    m2

    Standard wykonania

    ENERGO

    Szacowany koszt


    netto

    Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podana cena jest orientacyjna i nie uwzględnia aktualnych promocji.

    Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

    Opis

    Dom... kojarzy nam się z ciepłem, poczuciem bezpieczeństwa i historią, którą sami tworzymy. Często poszukiwania idealnego projektu są długie, wymagają przemyśleń, bo przecież historia to nie tylko przeszłość, ale i PRZYSZŁOŚĆ. Projekt Zx250 pokazuje, że zarówno bryła jak i wnętrze mogą być ponadczasowe.

    Coś o bryle....
    Dach o kącie nachylenia 30 stopni jest w większości przypadków zgodny z Warunkami Zabudowy bądź Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Typowy schemat- nietypowe rozwiązanie. To właśnie wyróżnia projekt Zx250. Wysunięcie bryły powoduje, że dom jest inny, niestandardowy... z charakterem.

    Coś o wnętrzu...
    Przestrzeń i intymność- to, czego często nam brakuje. W domu Zx250 przestrzeń odnajdziemy w strefie dziennej. Tutaj znajduje się duży salon, w którym możemy spędzać zimowe wieczory przy kominku, kuchnia, która jest sercem domu (bo to tu przecież najczęściej się spotykamy 🙂 ) -oddzielona od salonu i duża sprawia, że Pani Domu może być "we własnym świecie", mając na oku domowników. Gabinet - często kojarzony z pracą, może stać się miejscem, w którym chętnie spędzimy czas. Wysoka ściana została wykorzystana na bibliotekę, a duże okna powodują dobre doświetlenie, dlatego to miejsce nie kojarzy nam się z czymś ponurym. Może być on wykorzystany również jako pokój dla gości.

    PRZYSZŁOŚĆ - właśnie z myślą o niej powstał ten projekt, dlatego strefa nocna dzieli się na dwie części. Pierwsza część znajduje się na parterze- to główna sypialnia z łazienką, garderobą i wyjściem na taras. To miejsce daje nam poczucie intymności. Druga część znajduje się na piętrze- idealna dla dzieci - to one są naszą przyszłością, więc chcemy o nich myśleć, dlatego każdy z dwóch pokoi ma własną łazienkę i garderobę, jeden z nich posiada wyjście na taras.

    Ze względu na tradycyjną więźbę dachową, która jest mniej kosztowna od dachu żelbetowego, w fazie koncepcji nie przewidziano murłat, które mogą pojawić się na elewacji w fazie opracowania technicznego (murłaty mogą być niewidoczne na wizualizacji). Zmianę na dach żelbetowy można wykonać na etapie adaptacji projektu i zmianę tę wprowadza architekt adaptujący po uzgodnieniu z inwestorem.

    Rzuty

    Rzut 1

    1. Sień……………………………6.5m2
    2. Garaż……………………………0m2
    3. Pomieszczenie gospodarcze……………………………0m2
    4. Hol……………………………9.49m2
    5. Łazienka……………………………4.56m2
    6. Gabinet……………………………14.08m2
    7. Kuchnia……………………………14.08m2
    8. Salon+jadalnia……………………………41.1m2
    9. Pokój……………………………13m2
    10. Garderoba……………………………2.56m2
    11. Łazienka……………………………5.58m2

    Rzut 2

    Widoki

    Elewacje