Projekt

Nazwa projektu: Z42 D

Dane techniczne
Typ budynku Dom
Kondygnacje Parter
Powierzchnia użytkowa 38.2m2
Powierzchnia zabudowy 46.84m2
Liczba pokoi 2
Kształt dachu Dwuspadowy 30°
Wysokość budynku w kalenicy 5.69m2
Minimalne wymiary działki 13.7m x 14.1m
Cena projektu:

1770zł

Zamów projekt

Koszt budowy

Kalkulator kosztu budowy domu domu w cenie netto stan deweloperski bez fundamentu.
38.2 Z42 D https://szkieletowedomy.pl/projekt/domy-jednorodzinne/z42-d/ parter dwuspadowy

  m2
  m2

  Standard wykonania

  ENERGO

  Szacowany koszt


  netto

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podana cena jest orientacyjna i nie uwzględnia aktualnych promocji.

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Opis

  Z42 D jest to niewielki dom na działkę, w wersji drewnianej. Dzięki prostej bryle jest szybki w realizacji i bardzo tani w eksploatacji. Może pełnić funkcję domu letniego lub całorocznego pozwalając na wygodny wypoczynek w sezonie letnim lub zamieszkanie w okresie zimowym. Brak wewnętrznych ścian umożliwia dowolną aranżację wnętrza w zależności od potrzeb mieszkańców. Niewielką powierzchnię może zrekompensować otwarcie domu na otoczenie, uzyskane dzięki zadaszonej werandzie.

  Dodatkową atrakcją i walorem domu jest uwzględnienie na tarasie grilla umożliwiając w ten sposób letnie biesiady niezależnie od pogody.

  Kominek wewnątrz domu jest umieszczony centralnie i pozwala na ogrzanie całej powierzchni co nie wymaga kosztownej instalacji grzewczej. Na prośbę klientów w domu doprojektowano dodatkowy komin w łazience. Sprawdzi się jako dom letniskowy lub całoroczny.

  w technologii drewnianej

  Ściany: szkielet drewniany, bale

  Dach: dachówka

  Strop: drewniany, wiązary

  Rzuty

  Rzut 1

  1. Hol 4m²

  3. Salon 13.4m²

  4. Pokój 10.3m²

  5. Łazienka 4.2m²

  6. Kuchnia 6.3m²

  7. Weranda 18.5m²

  Rzut 2

  Widoki


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 383

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 384