Projekt

Nazwa projektu: Z39 D – 40 A

Dane techniczne
Typ budynku Dom
Kondygnacje Parter
Powierzchnia użytkowa 61.25m2
Powierzchnia zabudowy 48m2
Kształt dachu Dwuspadowy 40°
Wysokość budynku w kalenicy 7.5m2
Minimalne wymiary działki 14m x 15.47m
Cena projektu:

2970zł

Zamów projekt

Koszt budowy

Kalkulator kosztu budowy domu domu w cenie netto stan deweloperski bez fundamentu.
61.25 Z39 D – 40 A https://szkieletowedomy.pl/projekt/domy-jednorodzinne/z39-d-40-a/ parter dwuspadowy

  m2
  m2

  Standard wykonania

  ENERGO

  Szacowany koszt


  netto

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podana cena jest orientacyjna i nie uwzględnia aktualnych promocji.

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Opis

  Projekt Z39 D - 40 A to prosty w budowie i niewielki dom, został przewidziany także na stosunkowo małą działkę. Jest to wariant projektu Z39 D pomniejszony, ze zmienionym kątem nachylenia dachu oraz układem funkcjonalnym. Od frontu, bryłę budynku urozmaica ażurowa pergola chroniąca przed deszczem, ale przepuszczająca promienie słoneczne.

  Pokój dzienny połączono z delikatnie oddzielonym aneksem kuchennym. W budynku zaprojektowano ogrzewanie podłogowe elektryczne oraz zasobnik c.w.u. wraz z solarami do ciepłej wody użytkowej.

  Na poddaszu wygospodarowano dwie sypialnie oraz łazienkę. Jak na niewielkie gabaryty dom jest wyjątkowo funkcjonalny i wygodny na co dzień.

  Rzuty

  Widoki


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 383

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 384