Projekt

Nazwa projektu: Z388 B

Dane techniczne
Typ budynku Dom
Kondygnacje Parter
Powierzchnia użytkowa 162.88m2
Powierzchnia zabudowy 235.14m2
Kształt dachu Dwuspadowy 35°
Wysokość budynku w kalenicy 5.77m2
Minimalne wymiary działki 30.26m x 22.76m
Cena projektu:

5790zł

Zamów projekt

Koszt budowy

Kalkulator kosztu budowy domu domu w cenie netto stan deweloperski bez fundamentu.
162.88 Z388 B https://szkieletowedomy.pl/projekt/domy-jednorodzinne/z388-b/ parter dwuspadowy

  m2
  m2

  Standard wykonania

  ENERGO

  Szacowany koszt


  netto

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podana cena jest orientacyjna i nie uwzględnia aktualnych promocji.

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Opis

  Z388 B to powiększony wariant projektu z przeprojektowanym układem funkcjonalnym. Garaż zmniejszono do jednego stanowiska oraz doprojektowano pomieszczenie gospodarcze, pralnie oraz schowek. Wariant został powiększony o jeden pokój oraz powiększony został salon z jadalną.

  Propozycja wyraźnego podziału domu o charakterze nowoczesnej stodoły na dwie części: dzienną i nocną. Ogniwem łączącym jest osobliwy przeszklony przedsionek. Budynek jest oryginalny i wyrazisty. Na elewacji ułożono pionowe drewniane deski, natomiast dach wykończono blacho-dachówką na zakładkę.

  Strefa dzienna została umieszczona w prawym budynku i otwarta na ogród. Garaż od frontu na dwa samochody z którego bezpośrednio możemy udać się zarówno do sieni lub spiżarki, gdy akurat wróciliśmy z zakupów będzie niewątpliwie dużym atutem.

  Lewa część to 4 przestronne sypialnie z czego jedna, główna posiada własną garderobę oraz łazienkę. Znalazło się tu również miejsce na dużą łazienkę oraz reprezentatywny hol z którego bezpośrednio dostaniemy się na zadaszony taras.

  Elementem łączącym oba budynki, a zarazem wejściem do domu jest przeszklony łącznik.

  Rzuty

  Widoki


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 383

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 384