Projekt

Nazwa projektu: Z384

Dane techniczne
Typ budynku Dom
Kondygnacje Parter
Powierzchnia użytkowa 100.06m2
Powierzchnia zabudowy 165.9m2
Kształt dachu 30°
Wysokość budynku w kalenicy 6.77m2
Minimalne wymiary działki 20.66m x 22.66m
Cena projektu:

3940zł

Zamów projekt

Koszt budowy

Kalkulator kosztu budowy domu domu w cenie netto stan deweloperski bez fundamentu.
100.06 Z384 https://szkieletowedomy.pl/projekt/domy-jednorodzinne/z384/ parter wielospadowy

  m2
  m2

  Standard wykonania

  ENERGO

  Szacowany koszt


  netto

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podana cena jest orientacyjna i nie uwzględnia aktualnych promocji.

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Opis

  Z384 to parterowy budynek z garażem, który pomieści zarówno samochód jak i motor. Dom przykryto dachem kopertowym z dodatkowymi prostymi, płaskimi zadaszeniami dodającymi budynkowi szczyptę nowoczesnego stylu. Wszystkie pomieszczenia posiadają duże przeszklenia ciągnące się od podłogi po sufit.

  Na wykończenie elewacji składa się biały tynk oraz jasno szara płytka klinkierowa. Kontrastu dodaje ciemno grafitowy dach oraz stolarka okienna.

  Centralnie umieszczone wejście do budynku zostało zadaszone poprzez przeciągniecie zadaszenia znad garażu.

  Prawa część domu jest częścią nocną w której zlokalizowano dwie sypialnie z czego jedna posiada wydzieloną garderobę oraz wspólna łazienkę. Architekt wydzielił miejsce na niewielki gabinet, który może służyć również jako pokój gościnny. Plusem domu jest dodatkowa, niewielka łazienka dla odwiedzających nas gości.

  Prawa część domu - dzienna to kuchnia połączona z jadalnią i salonem na zasadzie open space. Dzięki temu jest przestronnie i możemy cieszyć się naszą reprezentacyjną powierzchnią.

  Z384 to współczesny parterowy dom o powierzchni ok 100 m2 i jasnej czystej elewacji, który zaspookoji potrzeby rodziny 2+1 lub 2+2.

  Rzuty

  Widoki

  https://image.z500.pl/eyJidWNrZXQiOiJ6NTAwLXByb2QiLCJrZXkiOiJpbWFnZXMvcHJvamVjdF9wcm9qZWN0aW9uLzE2MTM1LzE2OTQxNjE5NjlSNExKRy5wbmciLCJlZGl0cyI6eyJqcGVnIjp7InF1YWxpdHkiOjgwfSwiZmxhdHRlbiI6eyJiYWNrZ3JvdW5kIjp7InIiOjI1NSwiZyI6MjU1LCJiIjoyNTV9fSwib3ZlcmxheVdpdGgiOnsiYnVja2V0IjoiejUwMC1wcm9kIiwia2V5IjoibG9nby9sb2dvLnBuZyIsIm9wdGlvbnMiOnsidG9wIjoxMCwibGVmdCI6MTB9fSwicmVzaXplIjp7IndpZHRoIjoxOTIwLCJmaXQiOiJvdXRzaWRlIn19fQ==


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 383

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 384