Projekt

Nazwa projektu: Z372 v2

Dane techniczne
Typ budynku Dom
Kondygnacje Parter
Powierzchnia użytkowa 122.21m2
Powierzchnia zabudowy 92.54m2
Kształt dachu Dwuspadowy 30°
Wysokość budynku w kalenicy 9.66m2
Minimalne wymiary działki 17.62m x 16.62m
Cena projektu:

3790zł

Zamów projekt

Koszt budowy

Kalkulator kosztu budowy domu domu w cenie netto stan deweloperski bez fundamentu.
122.21 Z372 v2 https://szkieletowedomy.pl/projekt/domy-jednorodzinne/z372-v2/ parter dwuspadowy

  m2
  m2

  Standard wykonania

  ENERGO

  Szacowany koszt


  netto

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podana cena jest orientacyjna i nie uwzględnia aktualnych promocji.

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Opis

  W projekcie Z372 v2 względem podstawowej wersji zmieniła się technologia, wysokość oraz wymiary zewnętrzne budynku. Delikatnym zmianom uległo rozmieszczenie pomieszczeń.

  Z372 v2 to mały, zgrabny, klasyczny z nowoczesnymi przeszkleniami dom z dachem dwuspadowym, prostopadłą do drogi kalenicą i stonowaną kolorystyką elewacji. Dominują biel, grafit oraz szarości. Dzięki niedużej powierzchni znakomicie nadaje się na projekt dla młodych małżeństw. Idealnie wpasuje się na wąską działkę. Jedna z elewacji nie posiada przeszkleń, dzięki czemu możemy pobudować opisywany dom w odległości już 3 m. z jednej strony od granicy działki sąsiada.

  Parter stanowi dzienną strefę domu. Umieszczona od frontu kuchnia może zostać odgrodzona ścianką działową od salonu i jadalni, jednak wówczas zmniejszy się otwarta przestrzeń strefy dziennej. W dalszym ciągu pozostanie możliwość obserwowania podjazdu i odwiedzających nas gości. Duże przeszklenia doskonale doświetlają wnętrze pomieszczenia z dwóch stron, a dodatkowo stanowią wyjścia na taras, do strefy wypoczynku.

  Gabinet, który może być przeznaczony do pracy lub jako pokój dla gości, posiada wyjście na taras. Sąsiaduje on z łazienką, w której zmieści się wc i prysznic.

  Pietro to druga, nocna część domu. Składają się na nią 3 sypialnie. Łazienka jest wspólna na całe piętro. 

  Rzuty

  Widoki


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 383

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 384