Projekt

Nazwa projektu: Z370

Dane techniczne
Typ budynku Dom
Kondygnacje Parter
Powierzchnia użytkowa 127.9m2
Powierzchnia zabudowy 140.22m2
Kształt dachu Dwuspadowy 40°
Wysokość budynku w kalenicy 8.1m2
Minimalne wymiary działki 19.36m x 23.26m
Cena projektu:

4800zł

Zamów projekt

Koszt budowy

Kalkulator kosztu budowy domu domu w cenie netto stan deweloperski bez fundamentu.
127.9 Z370 https://szkieletowedomy.pl/projekt/domy-jednorodzinne/z370/ parter dwuspadowy

  m2
  m2

  Standard wykonania

  ENERGO

  Szacowany koszt


  netto

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podana cena jest orientacyjna i nie uwzględnia aktualnych promocji.

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Opis

  Z370 to klasyczny projekt domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym oraz jednostanowiskowym garażem i przylegającym pomieszczeniem gospodarczym. Pomieszczenie gospodarcze może służyć również jako schowek na narzędzia.

  Połączenie śnieżnobiałego tynku, szarości i ozdobnych paneli drewnianych składa się na wykończenie elewacji. Okna dachowe na poddaszu użytkowym rozmieszczono w ten sposób, aby jak najbardziej doświetlały wnętrza i nadawały im przytulności.

  W parterze koncentruje się dzienna strefa życia domowników. Składa się na nią pięknie urządzony salon połączony z gustowną jadalnią oraz aneksem kuchennym. Z aneksem sąsiaduje spiżarka, którą doceni każdy, kto przyrządza posiłki. Duże okna rozświetlą pomieszczenie, a przestronny taras pozwoli nam na chwile relaksu w ciszy w asyście ukochanej osoby i kieliszkiem dobrego wina w dłoni.

  Praktyczność architekta miała wpływ na umieszczenie łazienki częściowo pod schodami. W ten sposób efektywnie wykorzystano każdy metr powierzchni mieszkalnej.

  Sąsiadujący z łazienką gabinet może posłużyć jako pokój gościnny dla rodziny, która przyjedzie w odwiedziny z daleka.

  Piętro to nasze prywatne królestwo. Mieści się tutaj sypialnia rodziców z przylegającą do niej osobistą łazienką. Dwie umywalki to atut, na który warto sobie pozwolić ze względów wygody. Dzięki temu każdy z małżonków będzie mógł korzystać z umywalki w tym samym czasie. Pozostałe dwie sypialnie, mogące być również pokojami dla dzieci, posiadają swoje garderoby, co docenią szczególnie dorastające córki. Na oba pokoje przypada kolejna łazienka, oddzielna od łazienki rodziców, dzięki czemu unikniemy „kosmetycznych korków” i „okupacji” którejkolwiek z łazienek. Obydwie sypialnie mają wyjście na balkon. Dzięki temu można będzie wygodnie wietrzyć pościel, wieszać pranie lub swobodnie korzystać z kąpieli słonecznych.

  Projekt Z370 jest idealny dla rodziny z dwojgiem dzieci.

  Rzuty

  Widoki

  https://image.z500.pl/eyJidWNrZXQiOiJ6NTAwLXByb2QiLCJrZXkiOiJpbWFnZXMvcHJvamVjdF9wcm9qZWN0aW9uLzEwMTYvMTY0MTMwODQ5ODk1NVNXLnBuZyIsImVkaXRzIjp7ImpwZWciOnsicXVhbGl0eSI6ODB9LCJmbGF0dGVuIjp7ImJhY2tncm91bmQiOnsiciI6MjU1LCJnIjoyNTUsImIiOjI1NX19LCJvdmVybGF5V2l0aCI6eyJidWNrZXQiOiJ6NTAwLXByb2QiLCJrZXkiOiJsb2dvL2xvZ28ucG5nIiwib3B0aW9ucyI6eyJ0b3AiOjEwLCJsZWZ0IjoxMH19LCJyZXNpemUiOnsid2lkdGgiOjE5MjAsImZpdCI6Im91dHNpZGUifX19
  https://image.z500.pl/eyJidWNrZXQiOiJ6NTAwLXByb2QiLCJrZXkiOiJpbWFnZXMvcHJvamVjdF9wcm9qZWN0aW9uLzEwMTYvMTY0MTMwODUwME8zU1RaLnBuZyIsImVkaXRzIjp7ImpwZWciOnsicXVhbGl0eSI6ODB9LCJmbGF0dGVuIjp7ImJhY2tncm91bmQiOnsiciI6MjU1LCJnIjoyNTUsImIiOjI1NX19LCJvdmVybGF5V2l0aCI6eyJidWNrZXQiOiJ6NTAwLXByb2QiLCJrZXkiOiJsb2dvL2xvZ28ucG5nIiwib3B0aW9ucyI6eyJ0b3AiOjEwLCJsZWZ0IjoxMH19LCJyZXNpemUiOnsid2lkdGgiOjE5MjAsImZpdCI6Im91dHNpZGUifX19


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 383

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 384