Projekt

Nazwa projektu: Z349 GP2

Dane techniczne
Typ budynku Dom
Kondygnacje Parter
Powierzchnia użytkowa 122.1m2
Powierzchnia zabudowy 209.91m2
Kształt dachu Dwuspadowy 25°
Wysokość budynku w kalenicy 6.51m2
Minimalne wymiary działki 19.16m x 29.36m
Cena projektu:

3950zł

Zamów projekt

Koszt budowy

Kalkulator kosztu budowy domu domu w cenie netto stan deweloperski bez fundamentu.
122.1 Z349 GP2 https://szkieletowedomy.pl/projekt/domy-jednorodzinne/z349-gp2/ parter dwuspadowy

  m2
  m2

  Standard wykonania

  ENERGO

  Szacowany koszt


  netto

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podana cena jest orientacyjna i nie uwzględnia aktualnych promocji.

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Opis

  Z349 GP2 to wariant projektu z garażem dwustanowiskowym.

  Z349 GP2 to parterowy dom z dachem dwuspadowym oraz pulpitowym zadaszeniem garażu, wejście oraz taras umieszczono w podcieniu. Utrzymany jest w stonowanej, neutralnej kolorystyce, najbardziej uniwersalnej i modnej w ostatnim czasie. Dominują: biel oraz grafit. Do wykończenia elewacji użyto grafitowych płyt elewacyjnych, drewna oraz tynku. Od strony ogrodu wstawiono okna do samej podłogi, które jednocześnie stanowią wyjścia na taras.

  Z sieni dostępne jest pomieszczenie gospodarcze na paliwo stałe.

  Wnętrza zostały podzielone na dwie strefy.

  Lewa strona to dzienna część domu. Jest jasna, widna, przestronna, dodatkowo optycznie powiększona dzięki otwartemu aneksowi kuchennemu. Blaty wyprofilowane w barowym stylu oddzielają strefę kuchmistrzów od ustawnego salonu i pięknej jadalni. Okna balkonowe po otwarciu na oścież powiększą salon o powierzchnię tarasu, dając możliwość urządzenia wystawnego przyjęcia.

  W domu wydzielono miejsce na 2 łazienki – jedną główną, drugą zaś – mniejszą, zamiast samego wc. Dzięki temu długa kolejka do kąpieli nie będzie grozić domownikom.

  Prawa część to nocna strefa domu. Dwie sypialnie umieszczono od strony ogrodu, dwie kolejne od frontu. Te w tylnej części domu posiadają duże przeszklenia, będące jednocześnie wyjściem na taras. Jeden z nich może być główną sypialnią, ponieważ posiada prywatną garderobę.

  4 sypialnie w parterowym domu z dachem dwuspadowym o niewielkiej powierzchni to rzadkość. Budynek jest jednocześnie niedrogi w budowie. Dedykowany jest dla osób, które na niewielkiej powierzchni pragną mieć 4 niezależne pokoje.

  Rzuty

  Widoki


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 383

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 384