Projekt

Nazwa projektu: Z295 +

Dane techniczne
Typ budynku Dom
Kondygnacje Parter
Powierzchnia użytkowa 126.15m2
Powierzchnia zabudowy 100.29m2
Kształt dachu 22°
Wysokość budynku w kalenicy 8.58m2
Minimalne wymiary działki 20.76m x 15.86m
Cena projektu:

3970zł

Zamów projekt

Koszt budowy

Kalkulator kosztu budowy domu domu w cenie netto stan deweloperski bez fundamentu.
126.15 Z295 + https://szkieletowedomy.pl/projekt/domy-jednorodzinne/z295-2/ parter wielospadowy

  m2
  m2

  Standard wykonania

  ENERGO

  Szacowany koszt


  netto

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podana cena jest orientacyjna i nie uwzględnia aktualnych promocji.

  Prezentowana kalkulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Opis

  Z295 + to powiększona wersja projektu.

  To zgrabny dom piętrowy o nowoczesnym wyglądzie z dachem kopertowym. Na niedużej powierzchni użytkowej zaprojektowano wygodne i funkcjonalne wnętrze dla 4 osobowej rodziny.

  Parter to głównie strefa dzienna - przestronny salon połączony z kuchnią oraz jadalnią. Zaletą tej części domu jest możliwość niemal dowolnego podziału pomieszczeń dzięki ściankom działowym. Spiżarkę można zlikwidować, powiększając w ten sposób kuchnię. Dodatkowe atuty to łazienka z oknem, spore pomieszczenie gospodarcze i wygodne schody. Na poddaszu znajduje się strefa nocna z trzema sypialniami. Dwie z nich posiadają wyjście na mały taras zabudowany szkłem. Pokój gospodarzy posiada własną garderobę. Duża łazienka z oknem pomieści wygodną wannę, pralkę a nawet prysznic. O komforcie tej części domu decyduje także pełna wysokość piętra.

  Z295 + to ciekawa propozycja domu nie tylko na wąską działkę. Wejście w narożniku pozwala również na korzystną lokalizację obróconego budynku na działce - z kuchnią od frontu.

  Rzuty

  Widoki


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 383

  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/zanovel/public_html/szkieletowedomy.pl/wp-content/themes/taco/single-projekt.php on line 384